Tento prut je vyroben z vysoce kvalitního karbonového blanku Torayca®, nabízí výjimečnou sílu a citlivost pro zvládání těžkých nástrah a těch nejbojovnějších druhů ryb. Jeho robustní konstrukce a rychlá akce ho činí ideálním pro vertikální jigging, lov s živou nástrahou a práci s velkými nástrahami v hluboké vodě. Prut W6 Boat-T je vyroben tak, aby odolal drsným podmínkám slaného i sladkovodního prostředí a poskytuje spolehlivý výkon a přesnou kontrolu při každém spuštění nástrahy. Tento prut je osazen prémiovými komponenty a chytání s ním je pohodlné během dlouhých dnů na vodě. Je vaším dokonalým partnerem pro seriózní rybolov z lodi.
Specifikace:
| Délka | 1,88 m |
| Hmotnost | 320 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,04 m |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 400 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
My, společnost Párysův rybářský ráj, s.r.o. IČO 48171930, používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu. S Vaším souhlasem k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy (například Google). Zde si můžete přečíst, jak tyto informace Google používá. Partneři tyto údaje mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Tyto údaje zahrnují cookies, data z dalších úložišť, IP adresu a další informace spojené s prohlížením webu. Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat zde.