Doprava

Způsoby dodání zboží a přehled cen dopravy po ČR

Zboží je doručováno na zákazníkem uvedenou adresu, o odeslání zboží je zákazník informován formou e-mailu. Doručování je zajišťováno v pracovních dnech v průběhu běžné pracovní doby. Objednané zboží je zasíláno přepravní společností PPL nebo si ho lze osobně vyzvednout na adrese provozovny firmy Párysův rybářský ráj, s.r.o., Průmyslová 1292, Jičín 50601. Cena dopravy je účtována ve výši 69 Kč. Balné neúčtujeme. V případě objednávky zboží, jejíž celková hodnota přesahuje částku 999 Kč, nebude účtována cena dopravy. Hranice dopravy zdarma se může v čase měnit. O změnách limitu pro dopravu zdarma informujeme naše zákazníky prostřednictvím newsletteru nebo na našem e-shopu www.parys.cz.

PPL Parcel Shop - Výdejní místa

PPL ParcelShop je nejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sítí výdejních a podejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendu. Při objednávce stačí zvolit jako metodu dopravy PPL Parcel Shop - výdejní místa a vybrat konkrétní výdejní místo, které je Vám nejblíže. Jakmile zásilka dorazí na Vámi zvolené výdejní místo, obdržíte SMS a zásilku si můžete pohodlně vyzvednout, až se Vám to bude hodit. Na vyzvednutí máte max 10 dní. Pokud Vás zajímá, zda se ve Vašem okolí nachází výdejní místo PPL Parcel shop, zobrazte si tuto mapu.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies