Platební metody

a)  Bankovním převodem

Při platbě bankovním převodem vyčkejte na potvrzovací email, ve kterém naleznete informace k platbě. Fyzické dodání objednávky lze uskutečnit až po připsání finančních prostředků na účet Komerční banky: 107-2663330237/0100. Při platbě bankovním převodem uvádějte jako variabilní symbol číslo faktury, kterou Vám zašleme po realizaci objednávky. Na objednávky realizované o víkendu nebo mimo pracovní dobu, bude faktura zaslána v nejbližším možném termínu. Platby složenkou neakceptujeme.

b)  Na dobírku (hotově při převzetí zboží)

Zboží zaplatíte až při jeho dodání přímo doručiteli – společnosti PPL. Cena této metody platby je 29 Kč.

c) Platba kartou

Na našem e-shopu využíváme k platbě kartou zabezpečenou platební bránu, díky které je Vaše karta v bezpečí. Platby kartou akceptujeme i na naší kamenné prodejně v Jičíně.

d) Zrychlený bankovní převod

Pomocí zabezpečené platební brány je zákazník přesměrován přímo do internetového bankovnictví své banky, kde je po přihlášení předvyplněný příkaz k úhradě, který stačí jen potvrdit.

e) Hotově při osobním odběru

Zboží zaplatíte při jeho převzetí na místě osobního odběru, Jičín, Průmyslová 1292. Tato metody platby je zdarma.

f) Odložená platba Skip Pay

Platební metoda Skip Pay umožnuje zákazníkům bezplatné odložení platby za zboží až o 14 dní. Schválení platby je realizováno během pár vteřin. Zákazník vyplní jméno a tel. číslo, na které mu přijde pomocí SMS ověřovací kód, kterým potvrdí svojí identitu. Po úspěšném oveření je zákazník informován e-mailem ohledně toho, kdy a kam má dlužnou částku uhradit. Zákazník tedy dostává zboží ihned (dle dodacích termínů e-shopu), ale platí až za 14 dní. Pokud si zákazník u Skip Pay založí účet s oveřením (stačí na to cca 10 minut času), je mu umožněno platit svůj nákup až do 50 dnů po objednání.

Maximální částka, při které lze využít platební metodu Skip Pay, je 5 000 Kč při neověřeném účtu a 50 000 Kč při účtu s ověřením.

e) Odložená platba Platímpak

Platební metoda Platímpak je poskytována bankou Equa bank.Tato platební metoda umožňuje zákazníkovi odložit platbu za zboží až o 30 dní a následně se zákazník může rozhodnout, zda zboží uhradí (bezúročně - tedy zdarma bez jakýchkoliv poplatků či úroků), nebo si dlužnou částku rozloží do splátek.

Schválení platby v košíku e-shopu probíhá přes jméno, rodné číslo a tel. číslo, na které přijde zákazníkovi pomocí SMS ověřovací kód. Tento způsob schválení je pouze pro klienty Equa bank. Pokud zákazník není klientem Equa Bank, probíhá autorizace pomocí vyplnění formuláře nebo tzv. haléřovou platbou (formulář vyzve zákazníka k úhradě drobné částky na účet banky a tím se autorizuje jeho totožnost). Po ověření identity je tato haléřová platba ihned vrácena zpět zákazníkovi. Po úspěšném oveření je zákazník informován e-mailem ohledně toho, kdy a kam má dlužnou částku uhradit. Zákazník tedy dostává zboží ihned (dle dodacích termínů e-shopu), ale platí až za 14 dní.

Maximální částka, při které lze využít platební metodu Platímpak, je 25 000 Kč.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies