Prodejna

Jaká omezení na prodejně aktuálně budou?

Bezpečnost a spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Z těchto důvodů zavádíme několik opatření:.

1) Počet osob na prodejně

Počet osob na prodejně bude určovat dle aktuálních možností náš personál pomocí světelné signalizace. Pokud se rozsvítí nápis Vstupte, může 1 zákazník vstoupit. Pokud bude svítit nápis nevstupovat, je nutné vyčkat v prostoru parkoviště před prodejnou.

2) Vstup pouze se zakrytými ústy a nosem

Vstup na naši prodejnu je povolen pouze osobám, které budou mít zakrytá ústa i nos. Ať už se jedná o roušku, respirátor, šátek apod.

3) Pohyb na prodejně

Na prodejně prosím dodržujte rozestupy min. 2 metry od dalších osob. Zároveň bychom vás rádi poprosili, abyste na prodejně trávili pouze čas nezbytně nutný k uskutečnění vašeho nákupu.

4) Ochranné pomůcky

Pro zákazníky budeme mít na prodejně k dispozici rukavice a desinfekci. Rukavic je bohužel všude nedostatek, pokud máte svoje vlastní, budeme rádi, pokud v nich již přijedete. Pokud nebudete mít vlastní rukavice, nabídneme Vám na prodejně naše. Pokud nebudou již k dispozici, každý zákazník bude vyzván před zahájením nákupu k použití desinfekce na ruce.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Rybářská prodejna naší firmy Párysův rybářský ráj patří svou velikostí, ale především rozsahem nabízeného sortimentu rybářských potřeb k největším prodejnám v ČR. Na ploše více než 500 m2 najdete přehledně vystavené rybářské potřeby od všech světových značek. Rybářské pruty, navijáky, křesla, čluny, oblečení, boilie, rybářské krmení, lehátka, spacáky, rybářská bižutérie a mnoho dalších rybářských doplňků. S výběrem správného produktu vám pomůže náš proškolený personál.

Snažíme se pro naše zakázníky vždy nabídnout aktuální novinky ze sortimentu rybářských potřeb a mít vždy připravené i výhodné akce a slevy, abychom pro své stálé zákazníky udělali vždy něco navíc. Výhody našehe věrnostního programu Parys Team můžou po registraci naši zákazníci využít i na prodejně a nakupovat tak vždy za velice výhodné ceny.

 

Běžná otevírací doba

 Pondělí  9:00-18:00
 Úterý  9:00-18:00
 Středa  9:00-18:00
 Čtvrtek  9:00-18:00
 Pátek  9:00-18:00
 Sobota  9:00-12:00
 Neděle  Zavřeno

 

Kontakt

Adresa: Průmyslová 1292, 50601, Jičín

Tel.: +420 774 411 193

e-mail: info@parys.cz 

Vedoucí prodejny: Jan Dittrich

 

Mapa

 

Vážení zákazníci, na základě rozhodnutí vlády je naše prodejna v Jičíně od dnešního dne uzavřena. Náš e-shop funguje nadále bez omezení. Zjišťujeme další informace a budeme vás dále informovat ohledně možnosti osobních odběrů apod. Děkujeme za pochopení. #parysteam

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím