Lowrance Cashback

Získejte až 100 € zpět při nákupu echolotu Lowrance řady Hook Reveal.

 

Jak uplatnit akci Hook Reveal Cashback?

Pokud nakoupíte jeden či více produktů Lowrance Hook Reveal v období mezi 1.5.-30.6. 2023, máte nárok na vrácení části peněz ve výši 50€ nebo 100€.

Klikněte na tlačítko "CLAIM NOW" na této stránce: Claims Portal (lowrance.com), kde po zobrazení výzvy poskytnete doklad o nákupu - účtenka nebo faktura.

Po úspěšném dokončení celého procesu obdržíte e-mail s potvrzením. Hodnotu částky vrácené za zakoupený produkt obdržíte na Vámi uvedený bankovní účet do 4 týdnů od odeslání žádosti.

Echoloty, na které se akce vztahuje:

Cashback 50 €:

 

Cashback 100 €:

Podmínky akce:

  • Pořadatelem je společnost Navico Logistics Europe B.V. s registrovanou adresou na adrese Laan van Europa 450 (4. patro), 3317 DB Dordrecht, Nizozemsko a/nebo její přidružené společnosti. Pořadatel nabízí slevu (cashback) na vybrané kvalifikované produkty po dobu trvání akce.
  • Akce bude zahájena v 00:01 (SEČ) dne 1.května 2023 a skončí ve 23:59 (SEČ) dne 30. června 2023.
  • Tato akce je k dispozici pouze koncovým uživatelům ve věku 18+, kteří si zakoupí nové kvalifikované produkty v obchodě zúčastněného prodejce nebo prostřednictvím webových stránek v rámci uznaných zemí.
  • Tuto akci nelze kombinovat s žádnou jinou nabídkou a je neplatná tam, kde je zakázána.
  • Účastníci, kteří si zakoupí Kvalifikační produkt v souladu s těmito Podmínkami, budou mít nárok na vrácení hotovosti (výhradně placené bankovním převodem) vyplacením. Příslušná hodnota slevy na akční produkt bude stanovena v Příloze 1.
  • Účastníci mohou uplatnit maximálně jednu slevu na každý zakoupený kvalifikační produkt.
  • Slevy, které se kvalifikují podle těchto Podmínek, budou vypláceny prostřednictvím bankovního převodu a Účastníci musí uvést platný bankovní účet pro obdržení slevy. Aby se předešlo pochybnostem, Účastníci obdrží slevu v EUR. Pokud vaše místní měna není uvedena, bude vaše sleva vyplacena v EUR.
  • Slevy jsou účastníky nepřevoditelné, nevyměnitelné nebo vyměnitelné za hotovost.

Kompletní podmínky akce naleznete zde.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies