Je postaven na vysoce výkonném karbonovém blanku Torayca®. Tento prut poskytuje výjimečnou sílu a citlivost pro zaznamenání jemných záběrů a odpružení silných výpadů, kterými jsou tito obři známí. Jeho rychlá akce poskytuje přesnou kontrolu při prezentaci montáží s nástražními rybami a zároveň zajišťuje razantní zásek a jisté zdolávání ryby. Prut je vybaven pokročilým systémem oček Acid Wrap, což zajistí zvýšenou odolnost a snížené tření vlasce. Je také konstruován tak, aby odolal drsnému prostředí slané vody. W6 Boat-T Baitfish 2. generace je vybaven prémiovými komponenty a navržen pro dlouhé dny na vodě. Je vaší dokonalou zbraní pro zdolávání velkých trofejí v mořské vodě.
Specifikace:
| Délka | 1,73 m |
| Hmotnost | 328 g |
| Počet dílů | 1 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 1,73 m |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 500 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
My, společnost Párysův rybářský ráj, s.r.o. IČO 48171930, používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu. S Vaším souhlasem k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy (například Google). Zde si můžete přečíst, jak tyto informace Google používá. Partneři tyto údaje mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Tyto údaje zahrnují cookies, data z dalších úložišť, IP adresu a další informace spojené s prohlížením webu. Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat zde.