HALSA - rybaření na severu

Rybářské a rodinné pobyty v rybářsky atraktivní oblasti fjordů středního Norska – komuna Halsa.

Rybolov v Norsku * Turistické pobyty * Rodinná dovolená 

Rybářské a rodinné pobyty v rybářsky atraktivní oblasti fjordů středního Norska – komuna Halsa. Ubytování v plně vybavených apartmánech pro 4,6 a 8 osob přímo u vody, dobré lodě s výkonnými motory, veškeré potřebné rybářské zázemí, český správce, nadstandardní servis a osobní přístup. Pobyty pro vlastní dopravu (autem, letecky) v cenách od 6500 Kč/osoba/týden.
Podrobné informace a aktuální nabídku zájezdů najdete na www.halsa.cz

Ubytování – nově rekonstruované apartmány v tradičním norském domě s vybavenou kuchyní (sporák, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnka apod.), vlastním soc. zařízením, obytnou částí a ložnicí (ložnicemi). Wifi připojení, parkování u domu, venkovní posezení, gril.

Lodě a rybářské zázemí – lodě 16 až 19 feet s motory 20 až 40 HP, volantovým řízením, vybavené echolotem, držáky prutů, záchrannými vestami, mořskou mapou, gafem apod. Dostatečná mrazicí kapacita, krytá filetárna s tekoucí vodou, půjčovna rybářského vybavení, prodejna nástrah.

Rybaření – poloha kempu nedaleko od otevřeného moře a křížení několika fjordů a sundů zaručuje pestrou rybí obsádku, přitom ve fjordu lze chytat za každého počasí. Členité terény dna dávají možnost pro úspěšný rybolov jak na přívlač, tak při pilkrování. Lokalita v blízkosti známých revírů např. u Aure či Smoly je přitom klidná a s malým rybářským tlakem.

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím