CA Fisherman

Norsko - Švédsko - Finsko - pravé ráje pro rybáře s CA Fisherman

Právě tyto země najdete v nabídce Cestovní agentury Fisherman v  tištěném katalogu. Nejvíce navštěvovanou zemí je tradičně Norsko. Pobytová místa, která jsou v naší nabídce jsou rozmístěna po celém pobřeží od úplného jihu po sever, kousek od nejsevernější výsky Evropy – Nordkapu v kraji Finnmark.  Najdete zde osamocené chaty v klidném prostředí  pro dokonalý odpočinek, ale i větší dovolenková centra s perfektním zázemím a skvělými loděmi.
Podrobné informace a aktuální nabídku zájezdů najdete na  www.fisherman.cz

Tradičně nejvíce navštěvovaná oblast je okolí Trondheimu v kraji Trondelag. Důvod je jasný, relativně nejbližší dobré rybářské revíry, kde lze ulovit kapitální ryby. Dokonce je to nejlepší místo pro ulovení kapitálního mníka mořského - český rekord je 177 cm/35kg a to především v okolí ostrova Hitra a Trondheimfjordu.
Velmi populární je poslední dobou i rybolov v nejsevernějším kraji Finnmark. Důvodem je jistě možnost ulovení kapitálních tresek obecných, vlkoušů a halibutů. Především posledně jmenovaný druh je výzvou pro nejednoho rybáře. Je to totiž největší a nejbojovnější ryba, kterou lze v Norsku ulovit na prut. Nepříjemná je však velmi dlouhá cesta (cca 3000 km) a mnohdy nevlídné počasí.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím