Metrie skládací rybářský metr 2m

Metrie skládací rybářský metr 2m
Metrie skládací rybářský metr 2m
Metrie skládací rybářský metr 2m
Metrie skládací rybářský metr 2m
Metrie skládací rybářský metr 2m
199 Kč
Cena po registraci:189 Kč
Skladem
Osobně v Jičíně:ihnedPřepravní společností:zítra
KódV41_BBIC22VýrobceMETRIEZáruka24 měsíců
Krásný a kvalitní dárek pro rybáře, metr s 30 druhy ryb našich vod.?

Uvnitř skládacího metru je barevně natištěno 30 nejčastějších ryb našich vod. Rybářům pomůže měřit a poznávat ryby a také znát jejich celý název v češtině i v latině. Tento skládací metr má velmi pevné ocelové spoje. Při rozkládání uslyšíte zřetelné cvaknutí, jak do sebe zapadají ocelové západky spojů. Rozložený metr drží tvar a ve spojích se nekývá. Spojky („klouby“) jsou zafrézované do dřevěných lamel a nejsou viditelné.

Typ spoje – metr je spojený skrytými klouby z kalené ocele a viditelným ocelovým nýtem. Pro komfortní manipulaci jsou klouby mazány minerální vazelínou.

Povrchová úprava lamel – dvě vrstvy vodou ředitelné barvy zaručují voděodolnost. Svrchní vrstva UV laku pak chrání metr proti ředidlům, navíc je šetrná k životnímu prostředí.

Rovné lamely– hladké lamely bez zábrusu umožňují snadnější rýsování rovných čar.

Původ materiálů k výrobě – materiály použité k výrobě tohoto skládací ho metru jsou z 90% českého původu. Malá část komponent pochází z Německa a Slovenska, tedy od nejbližších sousedů.

Výrobek 100% šetrný k životnímu prostředí – naše skládací metry jsou vyráběny z bukového dřeva, vodou ředitelné barvy a oceli. Životní prostředí šetříme především efektivním používáním místních surovin a nulovými ze vzdálených zemí.

VýrobceMETRIE
Parametry
Popis
Poslední navštívené
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím