Přepravní společnosti jsou přetížené, u objednávek může dojít ke zpoždění v doručení. Děkujeme za trpělivost.

Metrie skládací rybářský metr 2m

V41_BBIC22_metrie-skladaci-rybarsky-metr-2m-3.jpg
V41_BBIC22_metrie-skladaci-rybarsky-metr-2m-3.jpg
V41_BBIC22_metrie-skladaci-rybarsky-metr-2m-1.jpg
V41_BBIC22_metrie-skladaci-rybarsky-metr-2m.jpg
V41_BBIC22_metrie-skladaci-rybarsky-metr-2m-2.jpg
Tento produkt nelze zakoupit
Nedostupné
Dodání do Vánoc
KódV41_BBIC22VýrobceMETRIEZáruka24 měsíců
Krásný a kvalitní dárek pro rybáře, metr s 30 druhy ryb našich vod.?

Uvnitř skládacího metru je barevně natištěno 30 nejčastějších ryb našich vod. Rybářům pomůže měřit a poznávat ryby a také znát jejich celý název v češtině i v latině. Tento skládací metr má velmi pevné ocelové spoje. Při rozkládání uslyšíte zřetelné cvaknutí, jak do sebe zapadají ocelové západky spojů. Rozložený metr drží tvar a ve spojích se nekývá. Spojky („klouby“) jsou zafrézované do dřevěných lamel a nejsou viditelné.

Typ spoje – metr je spojený skrytými klouby z kalené ocele a viditelným ocelovým nýtem. Pro komfortní manipulaci jsou klouby mazány minerální vazelínou.

Povrchová úprava lamel – dvě vrstvy vodou ředitelné barvy zaručují voděodolnost. Svrchní vrstva UV laku pak chrání metr proti ředidlům, navíc je šetrná k životnímu prostředí.

Rovné lamely– hladké lamely bez zábrusu umožňují snadnější rýsování rovných čar.

Původ materiálů k výrobě – materiály použité k výrobě tohoto skládací ho metru jsou z 90% českého původu. Malá část komponent pochází z Německa a Slovenska, tedy od nejbližších sousedů.

Výrobek 100% šetrný k životnímu prostředí – naše skládací metry jsou vyráběny z bukového dřeva, vodou ředitelné barvy a oceli. Životní prostředí šetříme především efektivním používáním místních surovin a nulovými ze vzdálených zemí.

VýrobceMETRIE
Parametry
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím