Je dokonale vyvážený a mimořádně citlivý, takže si s přesností a lehkostí poradí jak s měkkými, tak se všemi typy tvrdých nástrah. Progresivní akce poskytuje plynulý výkon blanku, což z něj činí perfektní zbraň pro rovnoměrné navíjení, ale i pro rybolov ve vodním sloupci a u dna, kde je kontrola a cit pro nástrahu zásadní. Tento model vyniká při prezentaci na hladině a dalších technikách s tvrdými nástrahami, přičemž udržuje kontakt s nástrahou i při nepravidelném navíjení. Vyroben z prémiového uhlíku Toray (T800, M40JB a vysoce objemového T1100), kombinuje lehkost, pevnost a citlivost, což zajišťuje ostrou reakci a přesné záběry. Prut W8 Precision Cast Limitless DLG je navržený pro výkon s vytříbenou přesností a dává zkušeným rybářům naprostou jistotu v široké škále technik a podmínek.
| Délka | 2,31 m |
| Hmotnost | 145 g |
| Počet dílů | 1+1 |
| Transp. délka | 1,92 m |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 40 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov, Přívlač |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
My, společnost Párysův rybářský ráj, s.r.o. IČO 48171930, používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu. S Vaším souhlasem k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy (například Google). Zde si můžete přečíst, jak tyto informace Google používá. Partneři tyto údaje mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Tyto údaje zahrnují cookies, data z dalších úložišť, IP adresu a další informace spojené s prohlížením webu. Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat zde.