Tyto pruty, vyrobené z carbonu 80 % 30T a 20 % 24T, poskytují perfektní rovnováhu mezi pevností, citlivostí a nízkou hmotností a nabízejí výkon mnohem dražších prutů na jigging ze břehu. Jsou navrženy pro moderní styl lovu a zvládají všechny typy těžkých nástrah - tvrdé nástrahy, jigy i měkké nástrahy - s pozoruhodnou kontrolou a citem. Citlivý blank přenáší každou vibraci přímo do vaší ruky, což umožňuje přesnou kontrolu nástrahy a okamžitou reakci i na ty nejjemnější záběry. Agresivní, technický a odolný prut W2 Rockshore Apex Predator je vyroben pro seriózní rybáře, kteří chtějí maximální efektivitu a výkon za rozumnou cenu.
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Délka | 2,95 m |
| Hmotnost | 370 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,56 m |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 160 g |
My, společnost Párysův rybářský ráj, s.r.o. IČO 48171930, používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu. S Vaším souhlasem k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy (například Google). Zde si můžete přečíst, jak tyto informace Google používá. Partneři tyto údaje mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Tyto údaje zahrnují cookies, data z dalších úložišť, IP adresu a další informace spojené s prohlížením webu. Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat zde.