Jsou vyrobeny ze směsi karbonu 80% 30T / 20% 24T a poskytují špičkovou kvalitu a citlivost při zachování dostupné ceny. Využití najdou od jemných technik lovu až po agresivní chytání velkých mořských okounů v drsných podmínkách. Řada W2 Precision Cast nabízí model pro každou situaci. Tyto pruty vynikají také při cíleném lovu bonit, bluefish a dalších predátorů teplých moří, kde kombinují technickou jemnost se silou pro zvládání větších a silnějších ryb. Tyto pruty jsou navrženy pro náročné rybáře a poskytují výjimečnou kontrolu a odolnost - díky čemuž je každý hod přesný, každý záběr jasný a každý rybolov skutečným zážitkem.
| Výrobce | WESTIN |
| Délka | 2,44 m |
| Hmotnost | 128 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,28 m |
| Zátěž | 35 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Dělená |
My, společnost Párysův rybářský ráj, s.r.o. IČO 48171930, používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu. S Vaším souhlasem k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy (například Google). Zde si můžete přečíst, jak tyto informace Google používá. Partneři tyto údaje mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Tyto údaje zahrnují cookies, data z dalších úložišť, IP adresu a další informace spojené s prohlížením webu. Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat zde.