Jeho asymetrická konstrukce (1/4 – 3/4) usnadňuje přepravu, aniž by byla obětována citlivost, síla nebo přirozené křivka jednodílného provedení. Je navržen pro náročné styly rybolovu a poskytuje skvělou kontrolu v široké škále prezentací nástrah. Je výjimečný s hladinovými nástrahami. Poskytuje přesné náhozy a zároveň si zachovává perfektní kontrolu při lovu s měkkými nástrahami uprostřed vodního sloupce nebo blízko dna. Tyto pruty, vyrobené ze směsi karbonu 80 % 30T a 20 % 24T, jsou rychlé, technické a vysoce citlivé a poskytují živou akci a přesnost, která je obvykle vyhrazena pro špičkové vybavení. W2 Precision Cast ASM dokazuje, že skutečný výkon a přenosnost mohou přijít v cenově dostupné kategorii - je určen pro rybáře, kteří od každého hodu očekávají více.
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Délka | 2,24 m |
| Hmotnost | 140 g |
| Počet dílů | 1+1 |
| Transp. délka | 1,69 m |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 35 g |
My, společnost Párysův rybářský ráj, s.r.o. IČO 48171930, používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu. S Vaším souhlasem k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy (například Google). Zde si můžete přečíst, jak tyto informace Google používá. Partneři tyto údaje mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Tyto údaje zahrnují cookies, data z dalších úložišť, IP adresu a další informace spojené s prohlížením webu. Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat zde.