Blank je vyroben ze směsi karbonu 80 % 30T a 20 % 24T a má působivou sílu, citlivost a kontrolu, čímž se v citu a přesnosti vyrovná mnohem dražším prutům. Prut W2 Powerstick je ideální pro vertikální techniky i klasickou přívlač, ať už ze břehu nebo z lodi. Bez námahy se přizpůsobí široké škále stylů a podmínek rybolovu. Jeho vyvážený design umožňuje dlouhé chytání s minimální únavou, zatímco odolná konstrukce blanku zajišťuje naprostou jistotu při zdolávání silných predátorů, jako jsou bluefishe, barakudy, kanici, bonita a jackové. Rychlý, technický a výkonný prut W2 Powerstick dokazuje, že skutečná síla a citlivost nemusí být na hraně – což z něj činí dobrou volbu pro nadšené rybáře, kteří od svého vybavení očekávají více.
| Výrobce | WESTIN |
| Délka | 2,16 m |
| Hmotnost | 136 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,14 m |
| Zátěž | 60 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
My, společnost Párysův rybářský ráj, s.r.o. IČO 48171930, používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu. S Vaším souhlasem k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy (například Google). Zde si můžete přečíst, jak tyto informace Google používá. Partneři tyto údaje mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Tyto údaje zahrnují cookies, data z dalších úložišť, IP adresu a další informace spojené s prohlížením webu. Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat zde.