Tyto pruty, vyrobené ze směsi karbonu 80 % 30T a 20 % 24T, poskytují perfektní kombinaci lehkosti, pevnosti a citlivosti a nabízejí výkon, srovnatelný i s mnohem dražšími modely. Řada je navržena pro dlouhé náhozy z pobřeží a zahrnuje modely schopné efektivně lovit bluefishe, bonita i kanice, amberjacky a dokonce i tuňáky. Citlivé blanky s rychlou akcí zajišťují explozivní sílu při náhozu a zároveň zachovávají přesnou kontrolu a neustálou odezvu od nástrahy, což vám umožňuje s jistotou se přizpůsobit jakékoli situaci. Rychlé, výkonné a všestranné pruty W2 Offshore Powercast jsou navrženy tak, aby vynikaly s širokou škálou nástrah - povrchovými nástrahami, stickbaity, jigy nebo měkkými nástrahami - a poskytují spolehlivý výkon, přesnost a cit při každém hodu.
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Délka | 2,49 m |
| Hmotnost | 290 g |
| Počet dílů | 1+1 |
| Transp. délka | 1,90 m |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 200 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
My, společnost Párysův rybářský ráj, s.r.o. IČO 48171930, používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu. S Vaším souhlasem k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy (například Google). Zde si můžete přečíst, jak tyto informace Google používá. Partneři tyto údaje mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Tyto údaje zahrnují cookies, data z dalších úložišť, IP adresu a další informace spojené s prohlížením webu. Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat zde.