Pečlivě navržená směs 80 % 30T a 20 % 24T uhlíku poskytuje špičkovou kvalitu a pevnost a zároveň zachovává dostupnou cenu, což vám dává špičkový výkon bez kompromisů. Díky agresivní a citlivé akci tyto pruty pohánějí jig s naprostou přesností a převádějí každý pohyb do explozivních záběrů, aniž by rybáře unavovaly. Řada W2 Jigging je ideální pro dlouhé i krátké jigy a těžké měkké nástrahy, promění každý hod v dynamický zážitek pro energické rybáře, kteří se honí za náhlým zastavením jigu. Od chňapalů, kaniců a amberjacků až po bonita, tresky a polaky, tyto pruty vám poskytnou kontrolu a sílu k sebejistému zdolávání i těch nejtěžších druhů ryb. Každý prut je vyroben tak, aby kombinoval sílu, citlivost a snadnou ovladatelnost - díky čemuž je každý jigging vzrušující, přesnější a efektivnější.
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Délka | 1,83 m |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Hmotnost | 254 g |
| Počet dílů | 1 |
| Transp. délka | 1,87 m |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 250 g |
My, společnost Párysův rybářský ráj, s.r.o. IČO 48171930, používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu. S Vaším souhlasem k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy (například Google). Zde si můžete přečíst, jak tyto informace Google používá. Partneři tyto údaje mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Tyto údaje zahrnují cookies, data z dalších úložišť, IP adresu a další informace spojené s prohlížením webu. Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat zde.