Je navržen pro slow i speed jigging a nabízí jedinečnou akci, která vyniká s pomalými jigy, rychlými jigy a měkkými nástrahami, jako je Sandy Andy, v široké škále hloubek a podmínek. Citlivý, ale zároveň výkonný blank umožňuje použití velmi tenkých pletenek, které s lehkostí vzdorují proudům - což dává rybářům výhodu v komplikovaných místech. Ať už chytáte s těžšími nebo lehčími jigy, prut Hybrid Slow Jigging zajišťuje optimální kontrolu, citlivost a efektivitu. Lov ryb jako jsou bonita, tuňáci obecní, kanici, tresky a seabassy je s tímto prutem opravdu zábavný. Díky kombinaci technických inovací, všestrannosti a spolehlivosti je tento prut nezbytností pro rybáře, kteří požadují jemnost bez kompromisů.
| Délka | 1,88 m |
| Druh rybolovu | Plavaná |
| Hmotnost | 121 g |
| Počet dílů | 1+1 |
| Transp. délka | 1,40 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 120 g |
My, společnost Párysův rybářský ráj, s.r.o. IČO 48171930, používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu. S Vaším souhlasem k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy (například Google). Zde si můžete přečíst, jak tyto informace Google používá. Partneři tyto údaje mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Tyto údaje zahrnují cookies, data z dalších úložišť, IP adresu a další informace spojené s prohlížením webu. Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat zde.