Trabucco Prut Inspiron FD Carp Distance 3,6 m 90 g

153-05-360_trabucco-prut-inspiron-fd-carp-distance-3-6-m-90-g.jpg
153-05-360_trabucco-prut-inspiron-fd-carp-distance-3-6-m-90-g.jpg
153-05-360_trabucco-prut-inspiron-fd-carp-distance-3-6-m-90-g-1.png
153-05-360_trabucco-prut-inspiron-fd-carp-distance-3-6-m-90-g.png
2 590 Kč
Skladem
zítraPřepravní společností:ihnedOsobně v Jičíně:
Kód153-05-360VýrobceTRABUCCOZáruka24 měsíců
Cena po registraci:2 461 Kč
Vývoj této modelová řady feederových prutů vychází ze stále se zvyšující poptávky od rybářů, kteří hledají pruty k rybolovu na komerčních typech vod a to jak pomocí klasického feedrového lovu, tak i metodou method feeder.

Výrobci tak přicházejí s modelem, který je svérázným kompromisem obou těchto technik. Konstrukčně je řešen pro lov na střední a delší vzdálenosti a velmi dobře se vypořádává s odhozem i těžších krmítek. Blank je vyroben z kvalitního Super High Modulus CX-1 Micro Pitch karbonu s nízkým nanášením pryskyřice v jeho jednotlivých vrstvách, kdy pruty získávají pevnost a vysoce progresivní akci. Dostatečná silová rezerva dodává prutu jistotu při boji s velkými rybami. Jednotlivé díly jsou osazeny patentovanými SiC Sea Guide očky se zvýšenou prostupností monofilových vlasců což oceníte zejména při intenzivních odhozech na delší vzdálenosti. Rovněž je u nich zvýšena odolnost vůči tření při lovu s pletenými šňůrami. Vnitřní keramika chrání očka proti mechanickému poškození a zvyšuje jejich životnost. Korková rukojeť má nižší úchop v EVA designu, a kromě vynikajícího ovládání usnadňuje také čištění na konci každého lovu. Hybridně řešené anatomické sedlo navijáku je integrováno do rukojeti a pokryto protiskluzovým matným gumovým lakem. Pruty jsou dodávány se 3 výměnnými karbonovými špičkami s délkou 55cm a označením Light, Medium a Heavy. Řada CARP DISTANCE představuje velice dynamické a progresivní pruty, které jsou jakousi skrytou vizitkou účelové elegance, s jakou se firma Trabucco prezentuje.

Délka3,6 m
Počet dílů3+3
Transp. délka1,27 m
Zátěž90 g
Produktová řadaInspiron FD carp
VýrobceTRABUCCO
Parametry
Popis
Poslední navštívené
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Vítejte na novém e-shopu. Více informací