Díky kvalitnímu voděodolnému materiálu 210D s podlepenými švy vás ochrání i v těch nejnáročnějších podmínkách, takže si můžete užít pobyt venku bez starostí. Pevná, ale přitom skladná konstrukce ze silných skelných vláken zajišťuje vysokou stabilitu a zároveň minimální transportní rozměry – perfektní řešení pro rybáře i outdoor nadšence, kteří nechtějí tahat zbytečnou zátěž. Součástí balení jsou také dvě pevné teleskopické zavrtávací tyče, které se pouze zašroubují do adaptérů namontovaných na konstrukci Frontman Compact Bivvy. Díky skládací deštníkové konstrukci má Frontman Compact Bivvy velmi malou transportní délku pouze 110cm.
Vlastnosti:
Křeslo není součástí balení!
| Počet osob | 1 |
| Délka | 150 cm |
| Hmotnost | 4,7 kg |
| Šířka | 250 cm |
| Transp. délka | 110x20x15 cm |
| Výrobce | Suretti |
| Výška | 175 cm |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
My, společnost Párysův rybářský ráj, s.r.o. IČO 48171930, používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu. S Vaším souhlasem k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy (například Google). Zde si můžete přečíst, jak tyto informace Google používá. Partneři tyto údaje mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Tyto údaje zahrnují cookies, data z dalších úložišť, IP adresu a další informace spojené s prohlížením webu. Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat zde.