Tato nově vyvinutá série extrémně citlivých síhových prutů je navržena speciálně pro jemný lov s hegenou. Velmi štíhlý, rychlý a mimořádně citlivý blank z japonského High-Performance karbonu Toray nabízí překvapivě vysoké silové rezervy v rukojeti a je perfektně vyladěn tak, aby si bez problémů poradil i s bojovnými rybami, jako jsou hlubinní síhové, siveni nebo jezerní pstruzi.
Součástí jsou dvě rychlé celokarbonové špičky, které spolehlivě zaznamenají i ty nejjemnější záběry a díky své rychlé reakci umožňují jistý a přesný zásek. Ultralehká konstrukce prutu zaručuje pohodlný lov bez únavy i při dlouhých hodinách u vody.
Prut je osazen ultralehkými Minima očky, kvalitní štíhlou korkovou rukojetí a stylovým DPS 1K karbonovým sedlem navijáku, čímž spojuje špičkovou citlivost, vysoký výkon a moderní design v dokonale vyvážený celek.
Specializovaný prut pro náročné síhaře, kteří vyžadují maximální citlivost, kontrolu a spolehlivost při lovu velkých ryb.
| Druh rybolovu | Feeder, Přívlač |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Délka | 2,15 m |
| Hmotnost | 72 g |
| Počet dílů | 2+2 |
| Počet oček | 11 |
| Transp. délka | 1,11 m |
| Výrobce | SPORTEX |
| Zátěž | 9 g |
My, společnost Párysův rybářský ráj, s.r.o. IČO 48171930, používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu. S Vaším souhlasem k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy (například Google). Zde si můžete přečíst, jak tyto informace Google používá. Partneři tyto údaje mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Tyto údaje zahrnují cookies, data z dalších úložišť, IP adresu a další informace spojené s prohlížením webu. Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat zde.