Spomb Raketa Krmící Bait Rocket Black

Spomb Raketa Krmící Bait Rocket Black
Spomb Raketa Krmící Bait Rocket Black
Spomb Raketa Krmící Bait Rocket Black
Na tento produkt se nevztahují žádné další slevy.
Kód51217_MASVýrobceSPOMBZáruka24 měsíců
Krmící raketa s unikátním systémem otevíraní, která se okamžitě stala hitem a nepostradatelnou pomůckou velkého množství rybářů.

Doporučení: Raketu skladujte vždy zavřenou a zagumičkovanou. Když otočíte přední tlačítko o 180st, získáte silnější zámek

Dodávána ve třech velikostech:

Mini-Délka - 16cm
Šířka těla - 4,3cm
Šířka v závěsu - 5,6cm

Midi-Délka - 20cm
Šířka těla - 5,4cm
Šířka v závěsu - 7cm

Large-Délka: 18cm
Šířka ve špičce 6,5cm
Šířka křídel 8cm

 

Proč použít tuto revoluční raketu:

Neskutečná vzdálenost – aerodynamický potenciál této rakety je skutečně jedinečný. Díky svému speciální „kapkovitému“ tvaru má během letu vzduchem minimální odpor. Nejdelší oficiálně změřený hod s raketou SPOMB činí úctihodných 173 metrů!!!

Okamžité zakrmení – v momentě kdy se takto rakety dostane do kontaktu s hladinou se tělo plně otevře a dojde k přesnému zakrmení .

Rychlý a bezproblémový návrat – reketa plave okamžitě po svém otevření a s minimálním odporem klouže po hladině zpět. Nedochází tedy k jejímu přetáčení a následnému kroucení vlasce a to ani při velmi silném větru.

Žádná ztráta krmení - jakmile se raketa naplní a uzavře není možné, aby se návnada dostala ven až do okamžiku kontaktu s vodní hladinou a otevření rakety. Rakety s dírami či otevřeným koncem toto zaručeně neumožňují.

Jakékoliv krmení – cokoliv co se vejde do rakety může být použito včetně pelet, boilies, konopí, kukuřice, method mixů, chleba, červů, žížal , krmítkových směsí

VýrobceSPOMB
Parametry
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím