R-SPEKT Podložka Ladies Minor

166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor.jpg
Doprava zdarma
166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor.jpg
166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor-1.jpg
166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor-2.jpg
166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor-3.jpg
166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor-4.jpg
166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor-5.jpg
166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor-6.jpg
166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor-7.jpg
166023834_r-spekt-podlozka-ladies-minor-8.jpg
3 699 Kč
Cena po registraci:3 514 Kč
Skladem
Osobně v Jičíně:pondělí 25.1.Přepravní společností:úterý 26.1.
Kód166023834VýrobceR-SPEKTZáruka24 měsíců
Podložka "Ladies MINOR" bazénkovitého typu, tvoří vrchol celé modelové řady podložek "R-SPEKT limited edition", a to jak svými rozměry 100x55x28cm (d x š x v), tak i svým originálním provedením s puncem nejvyšší kvality.

Tvarově je podložka Ladies MINOR maximálně přizpůsobena pro variabilní použití ve vodě, na břehu, ale také pro zdolávání na člunu. Podložka je vyrobena výhradně z voděodolných textilních materiálů a je kompletně polstrovaná z lehkých molitanových a polyetylenových pěn, což ji zároveň činí extra lehkou a usnadňuje tak její používání. Pro její uskladnění a převoz lze dokoupit také přenosnou tašku.

 

Podložka má vnitřní oddělitelné 5 cm vysoké dno složené ze dvou typů PUR pěn - tužší naspodu a měkčí nahoře, dále PVC mřížku ve spodní části podložky pro rychlý odtok přebytečné vody a venkovní kapsu na drobnosti. V horní části podložky je otvor z PVC mřížky filtrující proud světla pronikající dovnitř podložky. K přenášení slouží dvě pevné polstrované popruhové uši do ruky či na rameno. Jedna boční špice podložky se dá rozepnout pomocí spirálového zipu a usnadní tak vypouštění ryby zpět do vodního prostředí. Na druhém bočním konci je odnímatelná 5m dlouhá kotvící šňůra na karabině. 

 

Boční strany podložky jsou vyztuženy z důvodu celkového držení tvaru a maximálního pohodlí pevnou 20mm nenasákavou polyetylenovou pěnou, která zajišťuje i tvarovou stabilitu podložky a nehrozí tak, že by vám z ní ryba vypadla za jakýchkoliv okolností. Tyto bočnice jsou navíc speciálně tvarově upraveny a sníženy tak, aby bylo umožněno velmi snadné pořízení snímku s trofejní rybou a nebylo nutné ji zvedat zbytečně vysoko. Současně s tím se také maximálně eliminuje riziko nechtěného vyklouznutí ryby z rukou a její pád z výšky. Horní víko podložky se dá bezpečně zajistit pomocí suchých zipů a masivní středové kovové karabiny. Podložku je možné také napevno zafixovat do terénu pomocí dvou fixačních plastových ok. Díky využití všech těchto nadstandardních bezpečnostních prvků pak není možné, aby z této podložky ryba nechtěně unikla např. při jejím nechtěném převrácení v lodi nebo na vodě.

 

Co více si přát? Dokonalá podložka pro opravdové rybářky! Spolu s vážící taškou Ladies působí jako kompaktní celek a skvěle se doplňují. Manipulace s rybou je tak velmi rychlá, snadná a především šetrná!

 

K této podložce doporučujeme zakoupit příslušenství v podobě praktické transportní tašky. Pokud budete mít podložku znečištěnou nebo mokrou, dáte ji snadno do této transportní tašky a převezete bezpečně na místo, kde můžete v klidu podložku vysušit a očistit.

 

Barevné provedení: černá podložka s logem R-SPEKT limited edition a tiskovým motivem "Ladies" (tělo podložky) / černé dno podložky s logem R-SPEKT limited edition a velkým motivem kapra

Materiálové složení podložky: 100% voděodolný nylon s PVC zátěrem / 100% voděodolný polyamid s PU zátěrem / 5cm tlumící PUR pěna (dno) / 2cm pevná polyetylenová pěna (bočnice)

 

Rozměry podložky: 100 x 55 x 28cm

VýrobceR-SPEKT
Parametry
Popis
Poslední navštívené
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím