Přístřešek trubkové konstrukce, která se skládá ze tří žeber a o výztuhu se starají rozpěrné teleskopické tyče. Na tento bivak, byl použit vodě odolný materiál 5 000mm HH, té nejvyšší kvality, který je 100% nepromokavý a máme ho prověřený u řady našich úspěšných modelů. Páskou podlepené švy a ukotvení na zavrtávací kolíky, které jsou v ceně přístřešku. Bivak je vybaven větracím systémem jak v přední části, tak v zadní části najdete jedno větší ventilační okno, které zajistí maximální odvětrání. Přední vchodová část má tři výměnné panely na suchý zip, celo zakrytá, slída nebo moskytiéra. Součástí bivaku je přepravní nylonová taška.
Rozměry:
Délka: 265cm
Šířka: 295cm
Výška: 140cm
Hmotnost: 11,5kg
Transportní rozměr: 110x20x20cm
| Délka | 265 cm |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Hmotnost | 11,5 kg |
| Počet osob | 2 |
| Šířka | 295 cm |
| Transp. délka | 110x20x20 cm |
| Výrobce | GIANTS FISHING |
| Výška | 140 cm |








My, společnost Párysův rybářský ráj, s.r.o. IČO 48171930, používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu. S Vaším souhlasem k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy (například Google). Zde si můžete přečíst, jak tyto informace Google používá. Partneři tyto údaje mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Tyto údaje zahrnují cookies, data z dalších úložišť, IP adresu a další informace spojené s prohlížením webu. Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat zde.