Delphin Signalizátor Záběru Briton

Delphin Signalizátor Záběru Briton
Delphin Signalizátor Záběru Briton
Delphin Signalizátor Záběru Briton
Delphin Signalizátor Záběru Briton
Kód50371_MASVýrobceDELPHINZáruka36 měsíců
Vyberte variantu
ZelenáKód:900022480822 Kč
Skladem
U vás jižpozítří
Delphin Signalizátor Záběru Briton-Zelená
Excelentně zpracované hlásiče, které jsou promyšlené do nejmenšího detailu. Už na první pohled vás osloví minimalistický design.

Design který je nadčasový a který tyto hlásiče předurčuje k tomu, aby i po letech používání vypadali stále aktuální a neotřele. První dotek je také nadmíru pozitivní. Použité jsou díly bezchybného zpracování, všechny lícují, zpracování je na velmi vysoké úrovni a použité jsou ty nejkvalitnější materiály, včetně ušlechtile zpracovaných hliníkových krytů reproduktorů. Ty jsou jednoznačně tím nejsilnějším designovým prvkem hlásičů. Všechny plastové části jsou zase hodnotně pogumované, což evokuje dojem výrazně dražších.

 

Komplikovaný přístup k bateriím přes neforemné kryty je minulostí. BRITON se vyznačuje velmi dobrým přístupem k napájení, a tím přispívá k velmi rychlému osazení baterií před lovem. Přijímač i signalizátor jsou oba shodně napájeny třemi kusy baterií typu AAA. Bonusem je to, že jsou automaticky součástí balení zdarma! BRITON navíc v dlouhodobých testech vynikal neskutečně dlouhou výdrží baterií a byl testován opravdu v těch nejextrémnějších výkyvech počasí (-25 ° C až + 35 ° C).

 

Spuštění probíhá pomocí pákových přepínačů. To zaručí, že bez nejmenšího problému dokážete sadu ovládat i v naprosté tmě. Navíc je statisticky tento mechanismus mnohem méně náročný na poškození. U přijímače i signalizátoru máte na výběr až z 8 různých tónů a 8 různých úrovní hlasitosti (včetně tichého módu). U přijímače je samozřejmostí vibrační mód, indikace slabé baterie a uchovávání nastavení v paměti. Pro komfortnější přenos je grátis popruh na ruku. Signalizátor poskytuje možnost podsvícení rolničky, osazení tzv. uší (snag gears), 5 úrovní citlivosti (od 0.8 až po 4.0cm), indikaci slabé baterie a vstup pro 2.5mm jack. Také nastavení uchovává v paměti. Rolničku lze mechanicky zablokovat pomocí magnetu, a tím pádem sada při osazování na rodpod nesignalizuje falešné záběry.

VýrobceDELPHIN
FunkceFunkce Memory (paměť), Funkce Mute (ztlumení), Konektor pro swinger, Regulace citlivosti, Regulace hlasitosti, Regulace tónu, Signalizace slabé baterie, Záchytné uši
Parametry
Popis
Poslední navštívené
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím