Přihlášení

Provozní doba infolinky: Po-pá 9:00 - 18:00+420 774 743 494 info@parys.cz

Volné pracovní pozice

1. Pracovník příjmu a výdeje zboží / skladník

Do naší centrály v Jičíně hledáme nového kolegu na pozici pracovník příjmu a výdeje zboží / skladník. Nástup možný ihned.

Náplň práce

Příjem a kontrola zboží od dodavatelů.

Činnost v skladovém systému Pohoda.

Výdej zboží ze skladu a předání přepravní společnosti.

Kompletace objednávek e-shopu.

Příležitostné řízení firemního vozu po Jičíně (vyzvednutí balících materiálů, apod.)

Co od Vás očekáváme

Aktivní přístup k práci.

Týmového ducha.

Základní dovednosti na PC (MS office MS windows).

Zkušenosti se systémem Pohoda nejsou nutné, ale jsou výhodou. Vše Vás naučíme.

Zodpovědnost a soustředěnost.

Co Vám nabízíme

Práci na plný úvazek.

Pozici v ryze české firmě, která na trhu působí již od roku 2005.

Příjemné a čisté pracovní prostředí v nové moderní budově.

Kolektivní tým lidí, kteří drží při sobě.

Nadstandardní platové ohodnocení. Nástupní plat se v případě spokojenosti zvyšuje po uplynutí zkušební doby a další možnosti navýšení podle výsledků odvedené práce.

Příspěvek 50 % na stravování.

V případě zájmu nám zašlete prosím Váš životopis na e-mail info@parys.cz.

2. Prodavač

Do naší prodejny v Jičíně hledáme nového kolegu na pozici prodavač. Nástup možný ihned.

Náplň práce

Obsluha zákazníků na prodejně.

Vystavování a naceňování zboží.

Příprava objednávek z e-shopu.

Obsluha pokladního systému.

Uchazeč by měl být aktivní rybář.

Dobré komunikační schopnosti.

Chuť učit se novým věcem

V případě zájmu nám zašlete prosím Váš životopis na e-mail info@parys.cz.

Kdo jsme

Párysův Rybářský Ráj, s. r. o působí na trhu již od roku 2005. Naše kamenná prodejna v Jičíně je největší prodejnou rybářských potřeb v regionu. Již téměř 10 let provozujeme e-shop Parys.cz, který patří mezi největší a nejoblíbenější rybářské e-shopy v České republice. V září 2016 jsme spustili i slovenskou verzi e-shopu Parys.sk

Více informací v prodejně na adrese Průmyslová 1292, Jičín nebo na e-mailu info@parys.cz, případně na tel. +420 774 743 494.

Naše prodejna

Rybářská prodejna naší firmy Párysův rybářský ráj patří svou velikostí, ale především rozsahem nabízeného sortimentu rybářských potřeb k největším prodejnám v ČR. Na ploše více než 300m2 najdete přehledně vystavené rybářské potřeby od všech světových značek. Rybářské pruty, navijáky, křesla, čluny, oblečení, boilie, rybářské krmení, lehátka, spacáky, rybářská bižutérie a mnoho dalších rybářských doplňků najdete vždy přehledně na jednom místě právě u nás. Rádi Vám s výběrem rybářských potřeb poradíme a pomůžeme.

Váš Párysův rybářský ráj se těší na Vaši návštěvu.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín

+420 774 411 193 (prodejna)

+420 774 743 494 (eshop)

info@parys.cz

Otevírací doba

Pondělí 9:00 - 18:00
Úterý 9:00 - 18:00
Středa 9:00 - 18:00
Čtvrtek 9:00 - 18:00
Pátek 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 12:00
Neděle Zavřeno