Velkoobchod rybářských potřeb

Naše společnost Párysův rybářský ráj, s.r.o. je primárně zaměřena na prodej rybářských potřeb koncovým zákazníkům. V poslední době jsme se ale rozhodli přenést naše zkušenosti i do velkoobchodní oblasti. V našem velkoobchím sortimentu již nyní naleznete několik značek a postupně se bude tato nabídka dále rozšiřovat.

Značky nabízené v rámci velkoobchodní spolupráce

Carpway

Značka Carpway je mladá značka zaměřená na běžné krmení, které rybáří využijí při každodenním lovu, ať už se věnují lovu na položenou, na feeder nebo plavanou. Produkty Carpway cílí na na širokou rybářskou veřejnost a díky svým příznivým cenám jsou mezi rybáři velmi oblíbené. V sortimentu této značky naleznete partikly, hotové krmítkové směsi a peletky. Postupně se bude sortiment této značky rozšiřovat.

Sortiment značky Carpway

Strike Pro

Strike Pro je značka zaměřená výhradně na přívlač, dokonce lze řící, že je to speciálka přímo na lov štik. Mezi vláčkaři je tato značka opravdový pojem. V sortimentu této značky naleznete prvotřídní wobblery a gumové nástrahy. Zejména jejich "Jerk" nástrahy jsou považovány za jedny z nejlepších na světě. Nástrahy Strike Pro se vyznačují originalitou a precizním zpracováním a podléhají dlouhému vývoji a testování, aby byla jistota, že finální produkt bude perfektně fungovat.

Sortiment značky Strike Pro

Pelzer

Pelzer je německá značka, která je zaměřena na produkty pro kaprařinu. V sortimentu této značky naleznete kompletní portfolio produktů od campingu, přes pruty, signalizátory, stojany, bižuterii až po nástrahy.

Sortiment značky Pelzer

Splávky Vaďo

Firma Vaďo je známá svými kvalitnímy splávky a kačenami. V sortimentu této značky naleznete jak menší splávky na běžnou plavanou, tak velké kačeny pro lov dravců.

Sortiment značky Vaďo

 

V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci prosím kontaktujte našeho produktového manažera.

Petr Gavenda

e-mail: gavenda@parys.cz

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies