Provoz e-shopu a prodejny během omezení vyhlášených vládou

Vážení zákazníci, na této stránce Vás budeme vždy aktuálně informovat ohledně provozu našeho e-shopu a naší kamenné prodejny v Jičíně. Vzhledem k omezením vyhlášených vládou je aktuální stav následující:

Provoz kamenné prodejny

Naše kamenná prodejna v Jičíně je od 22.10. z důvodu nařízení vlády uzavřená.

Osobní odběry (výdejní okénko)

Pro osobní odběry e-shopových objednávek bude fungovat výdejní okénko se zvonkem ve vchodových dveří do prodejny. Výdejní okénko lze využít pouze k odběru již zaplacené objednávky (převodem, nebo kartou online). Jakmile bude objednávka připravena k výdeji, dorazí Vám SMS obsahující PIN kód, kterým se prokážete, a objednávka Vám bude vydána.

Provozní doba výdeje objednávek

Po - Pá: 10:00 - 16:00

So - Ne: Zavřeno

Červi

Jelikož nebude přes výdejní okénko umožněn přímý prodej, ke každé objednávce s osobním odběrem přiložíme jako dárek jedno balení červů, pokud o něj zákazník projeví zájem a pokud budou červi na prodejně skladem. Lze napsat například do poznámky k objednávce.

Provoz e-shopu

E-shop funguje bez omezení. Vaše zásilky jsou nadále standardně doručovány přepravními společnostmi.

Provoz infolinky na e-shopu

Provozní doba naší infolinky je po - pá 9:00 - 17:00.

Termíny dodání Vašich objednávek

Přepravní společnosti stále trochu nestíhají doručovat, proto na jejich straně může dojít k opoždění dodání o 1 den. Děkujeme Vám za Vaši důvěru a za trpělivost. V případě dotazů k objednávce nás neváhejte kontaktovat na info@parys.cz nebo na +420 774 743 494.

Doporučení k platebním metodám

Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme minimalizovat osobní platbu při převzetí zboží a doporučujeme využívat platební metody s platbou předem, což je platba převodem a platba kartou online.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím