Provoz e-shopu a prodejny během omezení vyhlášených vládou

Vážení zákazníci, na této stránce Vás budeme vždy aktuálně informovat ohledně provozu našeho e-shopu a naší kamenné prodejny v Jičíně. Vzhledem k omezením vyhlášených vládou je aktuální stav následující:

Provoz kamenné prodejny

Jaká omezení na prodejně aktuálně budou?

Bezpečnost a spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Z těchto důvodů zavádíme několik opatření:

1) Počet osob na prodejně

Počet osob na prodejně bude určovat dle aktuálních možností náš personál pomocí světelné signalizace. Pokud se rozsvítí nápis Vstupte, může 1 zákazník vstoupit. Pokud bude svítit nápis nevstupovat, je nutné vyčkat v prostoru parkoviště před prodejnou.

2) Vstup pouze se zakrytými ústy a nosem

Vstup na naši prodejnu je povolen pouze osobám, které budou mít zakrytá ústa i nos. Ať už se jedná o roušku, respirátor, šátek apod.

3) Pohyb na prodejně

Na prodejně prosím dodržujte rozestupy min. 2 metry od dalších osob. Zároveň bychom vás rádi poprosili, abyste na prodejně trávili pouze čas nezbytně nutný k uskutečnění vašeho nákupu.

4) Ochranné pomůcky

Pro zákazníky budeme mít na prodejně k dispozici rukavice a desinfekci. Rukavic je bohužel všude nedostatek, pokud máte svoje vlastní, budeme rádi, pokud v nich již přijedete. Pokud nebudete mít vlastní rukavice, nabídneme Vám na prodejně naše. Pokud nebudou již k dispozici, každý zákazník bude vyzván před zahájením nákupu k použití desinfekce na ruce.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Provoz e-shopu

E-shop funguje bez omezení. Vaše zásilky jsou nadále standardně doručovány přepravními společnostmi.

Termíny dodání Vašich objednávek

Přepravní společnosti stále trochu nestíhají doručovat, proto na jejich straně může dojít k opoždění dodání o 1 den. Děkujeme Vám za Vaši důvěru a za trpělivost. V případě dotazů k objednávce nás neváhejte kontaktovat na info@parys.cz nebo na +420 774 743 494.

Doporučení k platebním metodám

Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme minimalizovat osobní platbu při převzetí zboží a doporučujeme využívat platební metody s platbou předem, což je platba převodem a platba kartou online.

Spojování více objednávek do jedné

Dočasně jsme byli nuceni pozastavit spojování více objednávek do jedné. Abychom byli schopni všechny rybáře co nejrychleji obsloužit, musíme každý den optimalizovat a měnit naše procesy. Mnoho zákazníků si udělá např. 2 objednávky 2 dny po sobě a následně žádají o jejich spojení. Toto bohužel aktuálně není možné. Díky tomuto kroku budeme opět o něco rychlejší v expedici objednávek a uděláme radost více rybářům. Děkujeme za pochopení.

Výdejní místa předpravních společností

Výdejní místa (v případě našeho dopravce tzv. PPL Parcel shopy) jsou nadále v provozu a mají od vlády výjimku, tzn. že jsou otevřené a vy těchto míst můžete nadále standardně využívat k doručení vašich objednávek.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím