Provoz e-shopu a prodejny během omezení vyhlášených vládou

Vážení zákazníci, na této stránce Vás budeme vždy aktuálně informovat ohledně provozu našeho e-shopu a naší kamenné prodejny v Jičíně. Vzhledem k omezením vyhlášených vládou je aktuální stav následující:

Provoz e-shopu

E-shop funguje bez omezení. Vaše zásilky jsou nadále standardně doručovány přepravními společnostmi.

Termíny dodání Vašich objednávek

Vzhledem o obrovskému náporu objednávek, s kterým se nyní potýkáme, může u Vaší objednávky dojít k prodloužení dodácí lhůty o 1 - 2 dny. Snažíme se dělat maximum, aby měli všichni naši zákazníci zboží co nejdříve doma. Děkujeme Vám za Vaši důvěru a za trpělivost. V případě dotazů k objednávce nás neváhejte kontaktovat na info@parys.cz nebo na +420 774 743 494.

Doporučení k platebním metodám

Některé přepravní společnosti v sousedních státech již zakázali platbu na dobríku. Je tedy možný pouze bezhotovostní platební styk. Je pravděpodobné, že ke stejnému opatření přistoupí i tuzemské přepravní společnosti, kterým to vláda již doporučila. Proto prosím již nyní využívejte platební metody s platbou předem, což je platba převodem a platba kartou online.

Výdejní místa předpravních společností

Výdejní místa (v případě našeho dopravce tzv. PPL Parcel shopy) jsou nadále v provozu a mají od vlády výjimku, tzn. že jsou otevřené a vy těchto míst můžete nadále standardně využívat k doručení vašich objednávek.

Provoz kamenné prodejny v Jičíně

Naše kamenná prodejna v Jičíně je vzhledem k nařízení vlády uzavřena do odvolání. Na naší kamenné prodejně není do té doby možný ani osobní odběr e-shopových objednávek. Pokud již máte realizovanou objednávku s osobním odběrem na naší prodejně, naše zákaznické oddělení vás bude informovat ohledně dalšího postupu.

Mohu vzhledem k vyhlášené karanténě na ryby?

Od 16.3.2020 00:00 vláda omezila volný pohyb osob po ČR. Tzn. že byste svůj pohyb měli omezit na cestu do práce a z práce, nutné nákupy věcí denní potřeby, jako jsou potraviny, léky, krmiva pro zvířata apod., zajištění péče o své blízké, zajištění zdravotní péče apod. Zároveň ale vláda povolila procházky do parků a do přírody, do čehož řadíme i rybaření. Hlavním cílem těchto opatření vlády je zabránit shlukování osob. Pokud tedy vyrazíte na ryby, dbejte všech doporučení vlády a ideálně jděte k vodě sami a nesesedávejte se u vody s dalšími rybáři. Pokud byste k vodě vyrazili ve více lidech, může to být již bráno jako shlukování osob.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Vzhledem k velkému náporu objednávek může dojít k opoždění v doručení Vaší objednávky o 1 – 2 dny. Děkujeme za pochopení a za Vaši důvěru. Naše kamenná prodejna v Jičíně je zavřená. Více informací