Nový e-shop Parys.cz

Právě jsme pro vás spustili zcela nový e-shop, který vám usnadní a zpříjemní vaše nákupy. Budeme moc rádi, pokud nás upozorníte na nějaké chyby nebo nedokonalosti, které se budeme snažit co nejdříve vyladit. Níže uvádíme pár informací, které se vám jistě budou hodit. :)

Zákaznický účet a věrnostní slevy

Vaše zákaznické účty včetně vašich věrnostních slev jsme převedli i do nového e-shopu. V pravém horním rohu se tedy stačí přihlásit pod stejným uživatelským jménem a heslem, jako jste byli zvyklí na původním e-shopu. Následně se Vám tam objeví Vaše jméno na které když klikneme, rozbalí se nabídky Vašeho zákaznického účtu, kde uvidíte i Vaši aktuální slevu.

Důležité upozornění: U některých zákazníků evidujeme špatnou výši slevy. Pokud se Vám tedy zobrazuje špatná nebo žádná sleva, kontaktujte nás prosím, abychom Vám slevu mohli opravit. Většina zákazníků by ale již měla mít svoji slevu správně. Děkujeme.

Prozatím bohužel neuvidíte své předchozí objednávky vytvořené na původním e-shopu a nebude se vám zatím zobrazovat ani hodnota všech těchto nákupů. Toto bude vytvořeno během pád následujích dnů. Důležité ale je, že vaše slevy fungují a můžete bez problému dále nakupovat.

Nemapatuji si login nebo heslo

Pokud jste měli přihlašovací jméno a heslo uložené ve Vašem prohlížeči na našem původním e-shopu a již si tyto údaje nepamatujete, kontaktujte nás na naší zákaznické lince +420 774 743 494 nebo na e-mailu info@parys.cz. Na e-mail vám následně zašleme Vaše přihlašovací údaje s novým resetovaným heslem. Případně tak můžete učinit sami na tomto odkazu.

Nové funkce a vychytávky

Oblíbené produkty

Náš nový e-shop toho umí mnohem více. Například můžete ukládat produkty do oblíbených, které následně naleznete ve vašem zákaznickém rozhraní, kde k nim máte okamžitý přístup. Pokud tedy opakovaně nakupujete stejný produkt, např. konkrétní háčky, stačí u takového produktu kliknout na "Přidat do oblíbených".

Provnání zboží

Nový e-shop umí nyní porovnávat zboží, na detailu každého produktu najdete možnost "Porovnat". Při porovnání více produktů následně uvidítě veškeré důležité informace přehledně v jedné tabulce.

Nové kategorie dle druhu rybolovu

Nově se pro vás snažíme rozřazovat produkty i dle druhu rybolovu, není to příliš jednoduché, jelikož v mnoha případěch se jedná o produkty, které lze využívat napříč několika typy rybolovu, v těchto kategoriíích tedy najdete zejména speciály, které jsou určenou na danou rybolovnou techniku. Tyto kategorie jsou stále ve vývoji a budou během krátkého času ještě výrazně vylepšeny.

 

Nových věcí je mnohem více a jistě na ně brzy přijdete. Věříme, že pro vás nový e-shop bude přínosný a nakupování pro vás bude ještě příjemnějším zážitkem.

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím