Nejzajímavější rybářské novinky roku 2020

Nash Bivak Base Camp

 

Firma Nash představila pro letošní rok obří přístřešek s 2 ložnicemi. Ideální pro rybáře, kteří jezdí na závody nebo pro rodinné výpravy.

Zobrazit produkt Base Camp

 

Nikl krmítko liquid feeder 40 g

 

Nové unikátní krmítko určené pro naplnění tekutými složkami, jako jsou různé liquidy, boostery, dipy apod. Skvělá věc pro okamžité přilákání ryb. Ke krmítku je nutné zakoupit samostatně PVA pásku, která udrží liquid v krmítku během náhozu. Liquid musí být tzv. PVA friendly, aby Vám pásku nerozpustil dříve, než krmítko dostanete do vody.

 

 

Zobrazit produkt krmítko liquid feeder

 

Mivardi Křeslo Camo Code Combi

 

Toto unikátně navržené křeslo umožňuje běžné použití jako lehké a rychle rozložitelné křeslo střední velikosti se čtyřmi teleskopickými nohami. Během několika vteřin jej lze upravit pro umístění zadní stranou na lehátku se spacákem.

Zobrazit produkt Camo code combi

 

Savage Gear Gumová Nástraha 3D Real Eel

Kultovní nástraha Real Eel, nyní v úžasných 4D barvách s potiskem kůže Lamprey a přidanou vůní spouštějící lákavost nástrahy. Ta se tak chová jako skutečná kořist a dokáže vyprovokovat k útoku i velmi opatrné dravce. Testování v terénu přineslo fenomenální výsledky, tahle nástraha vás prostě ohromí!

Zobrazit produkt 3D Real Eel

 

Nové signalizátory Flacarp

Nová česká značka signalizátorů Flacarp. Znáte značku Flajzar? Legendární české signalizátory známé po celé Evropě, že ano? Flacarp založil stejný člověk, který dříve z firmy Flajzar odešel. Dnes se vrací na trh se svým novým brandem a signalizátory Flacarp slibují ještě lepší výkon a spolehlivost.

Zobrazit produkty Flacarp

 

Nové oblečení pro rybáře | KUMU

Na konci roku 2019 se do České republiky dostala nová značka rybářského oblečení a doplňků s názvem KUMU. Jedná se o mladou dynamickou značku z Velké Británie. Nám se designy této značky moc líbí a jednoznačně se jedná o nejzájímavější novinku v oblasti rybářského oblečení pro rok 2020.

Zobrazit produkty Kumu

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím