Mivardi stojan na pruty Tripod Premium + ZDARMA 2x hlásič a 2x SWINGARM

MB-RPPRE_mivardi-stojan-na-pruty-tripod-premium-zdarma-2x-hlasic-a-2x-swingarm-4.jpg
Doprava zdarma
MB-RPPRE_mivardi-stojan-na-pruty-tripod-premium-zdarma-2x-hlasic-a-2x-swingarm-4.jpg
MB-RPPRE_mivardi-stojan-na-pruty-tripod-premium-zdarma-2x-hlasic-a-2x-swingarm.jpg
MB-RPPRE_mivardi-stojan-na-pruty-tripod-premium-zdarma-2x-hlasic-a-2x-swingarm-1.jpg
MB-RPPRE_mivardi-stojan-na-pruty-tripod-premium-zdarma-2x-hlasic-a-2x-swingarm-4-1.jpg
1 986 Kč
Skladem
středa 15.4.Přepravní společností:úterý 14.4.Osobně v Jičíně:
KódMB-RPPREVýrobceMIVARDI
Cena po registraci:1 887 Kč
Akční balíček, který se skládá z kvalitního tripodu Premium, hlásičů Easy a swingarmů Easy Kvalitní tripod z aluminiové slitiny s masivní, ale velmi skladnou konstrukcí a rozšířenou přední hrazdou (umístění prutů do „V“). Je osazen pevnými plastovými zámky a celokovovým kloubem s dvojitou aretací sklonu. Aretace nohou se provádí lehkým pootočením. V ceně tripodu je luxusní polstrovaný obal!

SOUNDER EASY

Voděodolný hlásič v novém designu Camo s dlouhou výdrží baterie. Je vybaven zdířkou na připojení swingeru nebo příposlechu a dvěma tlačítky na nastavení hlasitosti a tónu. Samozřejmostí jsou i dvě LED diody (1 paměťová) a novinkou u tohoto hlásiče je rozlišení směru záběru barvou diody!

SWINGARM EASY

Svítící signalizátor záběru napájený z baterie el. hlásiče, vybavený posuvným závažím, díky kterému lze regulovat napnutí vlasce. Pracuje se všemi el. hlásiči s 2,5 mm Jack konektorem. Do barevného krytu lze i vložit chemické světélko.

Hmotnost3,6 kg
VýrobceMIVARDI
Parametry
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Vzhledem k velkému náporu objednávek může dojít k opoždění v doručení Vaší objednávky o 1 – 2 dny. Děkujeme za pochopení a za Vaši důvěru. Naše kamenná prodejna v Jičíně je zavřená. Více informací