Daiwa Gumová Nástraha Prorex Live Trout Swimbait Live Ayu

Daiwa Gumová Nástraha Prorex Live Trout Swimbait Live Ayu
Daiwa Gumová Nástraha Prorex Live Trout Swimbait Live Ayu
Daiwa Gumová Nástraha Prorex Live Trout Swimbait Live Ayu
Kód45981_MASVýrobceDAIWAZáruka24 měsíců
Vyberte variantu
25 cmKód:15430-525721 Kč
Skladem
U vás jižpondělí 1.11.
Daiwa Gumová Nástraha Prorex Live Trout Swimbait Live Ayu-25 cm
Nástraha Prorex Live Trout Swimbait je ideální volbou pro lov velkých štik, které se vždy zaměřovaly spíše na lov pstruhů v jezerech a řekách.

Nástraha se skvěle hodí jak pro pomalý, tak pro rychlý způsob vedení a vytváří jemné pohyby - podobné reálnému pstruhovi. Originální ocásek Duckfin se krásně hýbe a vrtí. V závislosti na rychlosti vedení vibrují prsní i řitní ploutve, což podporuje a zvyšuje atraktivitu nástrahy v očích štiky. Nástraha LiveTrout byla navržena se dvěma různými očky, která umožňují dostat nástrahu do různých hloubek. Upevněním v hlavové části půjde nástraha více do hloubky a bude se více hýbat. Upevněním v oblasti úst se bude nástraha pohybovat méně a bude se držet spíše u hladiny. Nástraha Prorext Live Trout Swimbait je dodávána osazená háčky a připravená k použití. Trojháček na konci nástrahy je přímo propojen s tuhým 60lb ocelovým lankem. Díky tomu se sníží riziko rozpojení s kroužkem při náročných soubojích s rybou, čímž se snižuje riziko ztráty. Nástraha Live Trout byla oceněna jako nejlepší nová gumová nástraha pro sezónu 2017 na veletrhu Efftex!

 

Hloubka ponoru: 18cm - cca 2 metry. 25 cm - cca 3,5 metru.

Druh rybolovuPřívlač
VýrobceDAIWA
Parametry
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím