Bait-Tech Tekutá Zálivka CSL Glug 250 ml

Bait-Tech Tekutá Zálivka CSL Glug 250 ml
Bait-Tech Tekutá Zálivka CSL Glug 250 ml
Bait-Tech Tekutá Zálivka CSL Glug 250 ml
Kód54467_MASVýrobceBAIT-TECHZáruka24 měsíců
Vyberte variantu
NaturalKód:BT-2501595259 Kč
Skladem
U vás jižpozítří
Bait-Tech Tekutá Zálivka CSL Glug 250 ml-Natural
Nutty Glug pojidlo, které je zcela vyrobeno z přírodních látek a díky vyváženosti nutričních hodnot je ideálním pojidlem s jakýmkoliv boilies, které je tak možné podávat kaprům po celý rok.

Toto delikátní a velmi chutné pojidlo je složeno z prémiové rybí moučky a rybího oleje, která maximálně funguje v každém ročním období. Vysoka koncentrace atraktivních látek zaručuje pokaždé úspěšný lov.

 

Special G Glug zvýší frekvenci záběrů, není zcela příznivcem PVA sáčků, ale pokud ho už použijete, je třeba okamžitě odhazovat. Nutriční bohatost tohoto pojidla vám pomůže k dosažení vetších a vysportovanějších kaprů.

 

Vyrobeno z přírodních látek, zaručuje častější záběry na háček, unikátní složení z prémiové rybí moučky a rybího oleje. Lze přirdávat do Method mixů, spod mixů, či nadipovat peletky či boilí, je ale důležité ponechat v pojidle delší dobu, více pak peleta či boilie pojme a pokud posléze necháme odstavit, začně opětně tvrdnout, což umožňuje potom delší výdrž a pomalejší a stálejší uvolňování atraktiv do vody.

VýrobceBAIT-TECH
Parametry
Popis
Poslední navštívené
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím