Mikbaits ultra esence 50 ml-Ananas

Mikbaits ultra esence 50 ml-Ananas
-25%
Výprodej
Mikbaits ultra esence 50 ml-Ananas
Mikbaits ultra esence 50 ml-Ananas
Běžná cena s DPH 224 Kč 168 Kč
3 ks SklademU vás již zítra
Na tento produkt se nevztahují žádné další slevy.
Kód11091351VýrobceMIKBAITS
Esence do vašich směsí od firmy Mikbaits.

Javor-Velmi jemná esence, která se nejlépe hodí do mléčných proteinů nebo ptačích zobů. Ideální pro dlouhodobější nasazení na jedné vodě. Celosezónní. Dávkování 5 - 12ml/kg.

Jahoda-Není jahoda jako jahoda. Tato skvělá esence je výborná nejen pro samostatné použití, ale též vynikající v kombinaci se Smetanou, Krabem či dokonce s Frankfurtskou klobásou. Můžete kombinovat s Black pepper. Celoroční. Dávkování 5 - 12ml/kg.

Ananas-Velký favorit po celou sezónu, ale chcete-li to nejlepší v chladných obdobích, smíchejte jej spolu s N Butric acid a získáte nedostižnou kombinaci. Stejné spojení je výborné kdykoli během roku pro krátkodobý rybolov. Dávkování do 10ml/kg.

Patentka-Tento neodolatelný chytač ryb má doslova magnetickou účinnost, neboť u kaprů spíná reflexy ke krmení. Stejně jako Ultra Oliheň nemá žádný chuťový ocas, nehrozí tedy nebezpečí, že se mu kapři po čase začnou vyhýbat. Nejlepší volba na silně prochytávané vody. Vynikající ve spojení s Patentkovým tekutým extraktem.

Japonský korýš-Skvělá masově/rybí esence, která je podobně jako Ultra patentka vytvořena na tak, aby působila co nejpřirozeněji. Velmi vhodná do rybích i masových směsí, ale dá se použít i do jiných mixů. Dávkování 5 – 10ml/kg.

Frankfurtská klobása-V posledních letech velmi úspěšná esence se silným masově/kořeněným aroma. Originální britský produkt, který seženete i od jiných renomovaných firem. Nezapomeňte se však podívat na cenu, za kterou ji nabízíme! Dávkování do 10ml/kg, při delším používaní však raději méně než více. Účinná po celý rok na všech typech revírů.

Švestka-Tato esence s neodolatelným švestkově/opileckým aroma patří k nejúčinnějším ovocným aromatům, jaké se dají sehnat. Není divu, vždyť zvítězila při testování 150 vzorků ovocných aromat. Účinná po celý rok, vynikající i v zimě. Skvělá také v rybích moučkách. Dávkování do 10 ml / kg.

Banán-Oblíbená ovocná esence, která se velmi dobře hodí pro různé kombinace. Doporučujeme přidat MultiSweet.
 Doporučené dávkování  5 - 12 ml / kg.

Brusinka-Jedna z nejlepších a nejpopulárnějších ovocných esencí, nyní v prvotřídní Ultra kvalitě. Skvělá kdykoli a do jakýchkoli směsí, včetně rybích a masových. Doporučené dávkování  5 - 12 ml / kg.

Mandarinka-Extra silná citrusová esence, skvělá nejen v zimě. Velmi dobrá s esenciálním olejem Black pepper.
 Doporučené dávkování  3-6 ml / kg.

Tutti Frutti-Fantastická pro silně atraktivní nástrahy nebo pop-upy. Zřejmě nejrychleji působící esence.
 Doporučené dávkování  3-6 ml / kg.

Scopex RH-Žádná levná napodobenina, lae originální verze velmi úspěšné esence. Skvěle se osvědčila na Labi.
 Doporučené dávkování  5-12 ml / kg.

Smetana CM-Použitelná buď v nižším dávkování pro dlouhodobé vnadění nebo ve vyšším pro atraktivní nástrahy.
 Doporučené dávkování  5-12 ml / kg.

Lískový ořech-Skvělá ořechová esence, která dodává návnadám lahodnou ořechovou chuť a vůni. Doplňte o Talin.
 Doporučené dávkování  5-12 ml / kg.

Chocolate Malt-Výborný do ptačích zobů nebo mléčných proteinů. Doplňte Talinem a kvasnicovými produkty.Doporučené dávkování  5-12 ml / kg.
 Uzený sleď-Výborná esence s nádechem uzené rybiny. Nejlépe se hodí do rybích nebo kořeněných směsí. Doporučené dávkování  5-10 ml / kg.

GLM mušle-Tato esence u kaprů vyvolává pocit nezbytnosti nakrmit se. Doplňte o Talin original.
 Doporučené dávkování  5-10 ml / kg.

Hruška-Fantastická medová esence. Velmi dobře rozpustná při všech teplotách, výborná na kapry i amury. DD: 5-12ml/kg

Játra-Extra silná esence s exceletní masovou vůní. Je to bezpochyby nejlepší játrová esence, jakou jste kdy viděli.
 Doporučené dávkování  3-6 ml / kg.

Monster crab-Notorický chytač ryb, který se hodí k rybím mixům. Velmi selektivní esence, výborná s Black pepper a Talin.
 Doporučené dávkování  5-10 ml / kg.

Losos-Říci o ní, že je silná, absolutně nevystihuje to, jaký je to nářez. Extra selektivní věc na extra velké kapry.
 Doporučené dávkování  5-10 ml / kg.

Tuňák-Neokoukaná esence s přirozenou vůní mořských ryb. Výborná po celou sezónu do rybích a masových směsí.
 Doporučené dávkování  5-10 ml / kg.

Černý rybíz-Neokoukaná esence, která lze použít samostatně nebo s jinými příchutěmi. Doplňte o Ovocný kouzelník. DD: 5-15ml/kg.

Malina-Velmi jemná esence, která se výborně hodí na kombinace ať už se sladkými nebo rybími příchutěmi. DD: 5-15 ml/kg.

Whiskey-Vynikající esence na vody jako je Labe, kde kapři často preferují sladší příchutě. Doporučujeme doplnit o Talin. DD: 5-12ml/kg.

Indian Spice-Naprosto neokoukaná a odlišná esence, která se dá použít jak do Robin Redových tak i rybích mixů. DD: 5-10ml/kg

Broskev-Silné, přesto chuťově velmi jemné aroma. Vhodné do všech typů směsí. Doporučené dávkování kolem 10ml/kg, při krátkodobých výpravách i dvojnásobek.

Med-Fantastická medová esence s nádechem pižma. Velmi dobře rozpustná při
 všech teplotách. DD 5-12ml/kg.

Moruše-Příjemná sladká vůně této esence voní ne jen rybářům, ale především kaprům, kteří na ní reagují téměř okamžitě. Po uvedení do nové řady boilieMoruše chytá úspěšně již desítky let. DD: 5-15ml/1kg

Ráček-Cítí z ní přírodní potravu a velmi dobře na ní reagují, i proto je esence Ráček součástí některých boilie Mikbaits i CCMoore. DD: 5-12ml/1kg

Oliheň-Fantasticky účinná esence. Její úspěšnost spočívá v tom, že je velmi silná, přitom nemá žádný chuťový ocas. Přesvědčete se sami, nebo ještě lépe, zkuste ji, kapři vás o jejích kvalitách rychle přesvědčí. Doporučené dávkování do 10ml/kg. Celoroční účinnost.

Caviar-Jedna z nejúžasnějších esencí, která má v sobě magnet na velké kapry. Legenda přichází.
 Doporučené dávkování  5-20 ml / kg.

Esterberry je velmi těkavá ovocná esence, vynikající do chladné vody nebo na atraktivní nástrahy. Je možné ji též kombinovat s jinými esencemi. DD 5-10ml/kg.

Arašídového máslo - Nasládle vonící esence s příchutí je vhodná zejména do sladších mixů. Výborná ve spojení s Praženým ořechovým extraktem. DD 5-12ml/kg.

Sladká kukuřice - Velmi atraktivní voňavá a nasládlá esence. DD 5-10ml/kg.

Mango- je esencia s nádychom sladkého tropického ovocia. Dá sa celoročne použiť do väčšiny zmesí, výborná tiež na kombinácie s inými esenciami. DD 5-15ml / kg.

 

Objem50 ml
VýrobceMIKBAITS
Druh rybolovuKaprařina
PříchuťAnanas
Parametry
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies